בדיקת מהירות גלישה

גורמים שונים עלולים להשפיע על מהירות הגלישה- להאט אותה ולשבש בכך את תהליך העברת נתונים ועיבודם. אטיות גלישה משפיעה על שורה של פרמטרים.האטה במהירות הגלישה עלולה להיגרם כתוצאה מהורדת קבצים מהאינטרנט או מהדואר האלרטקוני, מצפייה בסרטונים, מהעלאת תמונות והורדתן, משיחות וידאו, ועוד.

תשתיות לא מספיקות או שאינן משודרגות משפיעות אף הן על מהירות הגלישה. מהירות הגלישה מושפעת גם מאיכות תשתיותיה ושירותיה של ספקית האינטרנט שלכם. חשוב לציין, כי על פי רוב משתמשות הספקיות במונחים שאינם ברורים למי שעיסוק במחשבים אינו המקצוע שלהם.

ניתן לבצע כיום בדיקת מהירות באמצעות תוכנות שונות. במידה שהבדיקה מגלה שהתוצאות אינן תקינות ואינן משביעות את רצונכם אתם מוזמנים לפנות אלינו לקבלת הסבר ובעיקר- לפתרון הבעיה.

בבדיקת מהירות גלישה יש לשלול היתכנות השפעה של גורמים מסוימים בכלל ועומס על המחשב בפרט. תוכנות פתוחות רבות ודאי משפיעות על מהירות הגלישה כלומר- מאטות אותה.

בדיקת מהירות הגלישה לשירותכם

באמצעות שירות התמיכה בעזרת שליטה מרחוק על המחשב האישי שלכם נוכל לבצע בדיקה לאיתור הסיבות והגורמים להעדר מהירות גלישה נאותה ומספיקה. בדרך זו ניתן, בין השאר, להנחות אתכם לבצע פעולות מסוימות לטיפול בבעיה שיכולות להיעשות על ידכם בפשטות ובקלות, לסגור תוכנות פעילות, לפתור תקלות במחשב ועוד.

אתם לא חייבים להיות טכנאי מחשב (אנחנו כאלה) על מנת לבדוק את מהירות הגלישה אבל אתם ודאי יכולים להיעזר בהם, כלומר- בנו, לביצוע הבדיקה ובעיקר לקבל מענה שיפתור לכם את הבעיה ויאפשר לכם לשוב ליהנות ממהירות גלישה שתסייע לכם לבצע את כל מה שאתם נדרשים או רוצים לבצע באמצעות המחשב. בהצלחה!

לבדיקת מהירות הגלישה שלכם בחרו באחת החברות

בדיקת מהירות בזק בדיקת מהירות 012בדיקת מהירות hot בדיקת מהירות 013