תמיכה

רבים מבין רוכשי המחשבים נדרשים לתמיכה בשלב כל שהוא בגלישתם במחשב בכלל ובעבודתם בו בפרט. על מנת לחסוך הן בזמן ספקי המוצר והשירות והן בזמן של הרוכשים מוצעת לכם באתרנו תמיכה באמצעות שליטה מרחוק. התמיכה ניתנת און ליין כאשר אנחנו מקבלים הרשאה מהלקוח ומשתלטים לצורך מתן השירות על מחשבו מתוך העסק שלנו.

שירות נוסף שלקוחות עשויים להיזקק לו לעתים תכופות וניתן לספק אותו באמצעות השליטה מרחוק הוא תחזוקה שוטפת של המחשב, התקנת תוכנות או הסרתן, ניקוי מחשב ושדרוגו ופתירת בעיות שונות. שליטה מרחוק מאפשרת חיסכון בזמן ובכסף- שני משאבים חשובים ביותר לכל אדם.

תמיכה טכנית היא חלק בלתי נפרד מהשירותים שאנחנו מספקים ללקוחות. לבד מתמיכה מרחוק הלקוחות נהנים, על פי צורך ודרישה, מהתקנת תשתיות מחשוב, טיפולים תקופתיים, וממכלול שירותי מעבדה שמוצעים במעבדה שלנו.

על פי עדות לקוחות אנחנו נוכחים לדעת עד כמה חשובה להם הידיעה כי בכל עת יוכלו לפנות אלינו לקבלת תמיכה בכל בעיה שהיא. התמיכה מהווה חלק בלתי נפרד משירות הלקוחות שלנו, אשר הלכה למעשה ניתן לאפיין ולהגדיר את מהותו ואת ייחודו במילה- תמיכה.

אנחנו שמחים וגאים לתמוך בלקוחות שלנו באופן מקצועי ובאדיבות. בכל נושא הקשור למחשבים – אל תהססו להתקשר. כל שאלה חשובה ולגיטימית. כל שאלה מוצדקת וראויה להישאל. אנחנו מתחייבים לעשות כל מה שניתן ואפשרי כדי לתת לכם מענה עליה ופתרון לשביעות רצונכם.

לשליטה מרחוק לחצו על האייקון הנבחר:

AMMYY   Log Me In   Team Viewer