תוכנה לדחיסת קבצים

תוכנה לדחיסת קבצים מאפשרת ניצול מיטבי של שטח להעברת חומר רב. מוצעת לכם, כאן ועכשיו, בשתי גרסאות, תוכנה שיתופית ליצירת קבצים דחוסים ולניהולם בפורמט שמשמר את כל המידע – WinRAR. זו אחת התוכנות היחידות המאפשרות יצירת קבצים בפורמט Rar

היא תוכנה שיתופית ליצירת ולניהול קבצים דחוסים בפורמט שאינו מאבד מידע, ואחת התוכנות הבודדות המאפשרות יצירת קבצים בפורמט Rar.

יתרונות של דחיסת קבצים הם:

  1. חיסכון ניכר בשטח הדיסק הקשיח, המאפשר ניצול מרבי לאחסון מידע רב.
  2. פעולת הדחיסה מאפשרת לאגד קבצים אחדים לקובץ בודד. יש לכך יתרון חשוב והקלה רבה בשליחת קבצים ברשת האינטרנט בכלל ובדואר אלקטרוני בפרט.
  3. הדחיסה מאפשרת להצפין מידע חשוב בקבצים, אשר פתיחתם מחייבת סיסמה. בדרך זו ניתן להגן על מידע חשוב ולמנוע את חשיפתו לעין כול. רק למי שתינתן הרשאה יוכל להיחשף למידע האצור בקובץ הדחוס.
  4. פעולת הדחיסה מאפשרת לחלק את הקובץ לחלקים אחדים, מה שמאפשר צריבתו על דיסק קטן יותר אף מגודל הקובץ.
  5. דחיסת קבצים וכיווצם מקלה על פעולת הגיבוי ומגבירה את יעילותה. תוכנה טובה ואיכותית מאפשרת גיבוי קבצים בארכיב על פי פרמטרים שונים כגון: תאריך אחרון שבו נעשה השינוי, תכונת הארכיב של הקובץ (כבויה או דלוקה) ועוד.

חשוב לציין, כי יעילות הדחיסה תלויה בסוג הקובץ הנדחס. בקבצים גרפיים, לדוגמה, הנתונים דחוסים מלכתחילה, כך שהתכנה כמט אינה משפיעה על נפח הקובץ, אבל בקבצים מבוססי מלל (טקסטים, מסדי נתונים) הדחיסה אפקטיבית מאוד לצמצום נפח הקובץ. כמו כן תוכנת הדחיסה מספקת מידע על אודות השינוי בין הנפח המקורי של הקובץ לנפח שלו לאחר דחיסתו.

אתם מוזמנים ליצור קשר על מנת לקבל מידע, ייעוץ וכל פרט רלוונטי אחר על אודות תוכנת הדחיסה בפרט ועל מכלול שירותיו של טכנאי מחשב המציע ומספק מחשבים ושירות התקנות, תיקונים, שדרוגים ועוד בכלל.

תוכנה לדחיסת קבצים

 

להורדת גירסא 32 ביט לחץ כאן

להורדת גירסא 64 ביט לחץ כאן