ניקוי המחשב

לבד מניקוי פיזי של המחשב, לרבות המאוורר שלו, חשוב לנקות גם את ליבת המחשב. רבים מהמשתמשים במחשב חשים, בשלב מסוים של עבודתם, כי המחשב אטי; כי למערכת ההפעלה לוקח זמן רב לעלות; כי תוכנות רקע שאין בהן צורף נטענות במחשב בעוד מערכת ההפעלה עולה עליו, באטיות.

סיבה שכיחה נוספת לאטיות המחשב היא ריבוי קבצים בלתי הכרחיים ו"עוגיות" שונות הנשמרים בתוך הכונן הקשיח של המחשב כתוצאה משימוש באתרי אינטרנט שונים ובשל הימצאותן של תוכנות ששומרות קבצים זמניים.

על מנת לפתור בעיה זו אין הכרח בפרמוט המחשב, פעולה אשר בהכרח גורמת למחיקת כל החומר השמור במחשב. על מנת למנוע את הצורך בפרמוט כדי להאיץ את קצב העבודה של המחשב ניתן ומומלץ להשתמש בתכנה לניקויו. שימוש בה יפנה מקום בדיסק הקשיח, יפחית את העומס על המחשב ויאפשר לו לפעול באופן מהיר ויעיל יותר.
CCleaner : ה- תוכנה לניקוי המחשב

מוצעת לכם כאן תוכנה אמינה ואפקטיבית לניקוי המחשב- תוכנת הניקוי CCleaner הנחשבת לטובה ביותר לניקוי קבצים זמניים. היא מוצעת לכם כאן להורדה חינם. ניתן להתקין אותה בלחיצת מקש. תפעולה פשוט וקל. היא מנקה באופן מהיר ויסודי את כל הקבצים הזמניים ומוחקת את ההיסטוריה של השימוש במחשב. אחד היתרונות החשובים שלה הוא ביכולתה לבטול תוכנות העולות על המחשב בעת עלייתה של תוכנת ההפעלה שלו.

אנחנו מציעים לכם תוכנה זו המסירה קבצים על מנת לאפשר לתכונת "חלונות" לפעול מהר והיטב. התוכנה כוללת, בין השאר, מאפיין ניקוי רג'יסטרי שמאפשר ניהול הרג'יסטרי (או הסרת ערכים מהרג'יסטרי) לאפליקציות או תוכנות שונות.

בשורה התחתונה: תכנת CCleaner היא תכנה יעילה המנקה את המחשב במהירות, מפנה מקום בדיסק הקשיח ומאפשרת עבודה רציפה ללא עיכובים והשהיות הנכפים על מי שאינם מתקינים אותה במחשבם.

להורדת התוכנה לחץ כאן

תוכנה לניקוי המחשב