תוכנות להורדה

תוכנות להורדהעל מנת להבטיח כי המחשב יפעל באופן תקין וכחלק בלתי נפרד מתחזוקתו השוטפת, חשוב ומומלץ להוריד אליו תוכנות אחדות העשויות למנוע תופעות לא רצויות כגון: פעולה אטית ומעוכבת שלו, העדר מקום מספיק לאחסון מסמכי וקבצים בכוננים של המחשב ואף כיבויו הפתאומי.

תכנות המהוות חלק בלתי נפרד משמירה על בטיחות המחשב ועל אבטחת המידע בו כגון סורק וירוסים לניקוי הווירוסים ולהסרתם, תכנה לזיהוי והסרה של רוגלות (Spy-ware), תכנה לאיחוי הדיסק הקשיח של המחשב, תכנה לניקוי המחשב ( CCleaner) המנקה, בין השאר, את היסטוריית הגלישה שלכם במחשב ומעלימה עקבות של נוכחות ופעילות במחשב. התכנה מאפשרת ניקוי מהיר ביותר- בתוך שניות אחדות – ומומלץ להשתמש בה לעתים תכופות.

אחת התוכנות הנדרשות והשימושיות ביותר היא תכנה לדחיסת קבצים, שאף אותה ניתן להוריד כאן. בשל גודל המידע ( לרבות תמונות) שמשתמשים רבים צריכים או רוצים להעביר במחשב, תכנה לדחיסת קבצים יעילה ביותר בכך שהיא מסייעת גם להאצת תהליך העברת הקבצים לפינוי מקום במחשב. התכנה מכווצת את הקבצים, דוחסת ואורזת אותם באופן המאפשר העברה מהירה שלהם.

אתם מוזמנים ליצור קשר על מנת לקבל מידע נוסף, ככל שיידרש, על מנת להפוך את המחשב שלכם לכלי עבודה בטוח ובטיחותי יותר מכל בחינה שהיא.