שיחזור מידע וקבצים

שחזור מידע וקבציםאחד התרחישים המפחידים ביותר לכל מי שעובדים במחשב הוא היעלמות חומר, מחיקתו בשוגג או כתוצאה מתקלה במחשב. לא אחת מגלים עובדים בארגונים שונים ואפילו פרילנסרים, כי חומר חשוב וחיוני, לא אחת חומר קריטי, נמחק לפתע. לחרדתם הם נוכחים לדעת כי בהעדר גיבוי הופכת מלאכת השחזור שלו לקשה ביותר.

 

אנחנו כאן ב-tech pc לשירותכם, מוכנים, זמינים ומזומנים לסייע לכם לשחזר מידע.

שחזור מידע – זה ייתכן,זה אפשרי

ב-tech pc solutions אנחנו משקיעים את כל המאמצים, הידע והניסיון על מנת להשיב את המצב לקדמותו. מאחר שעלולות להיות סיבות שונות להיעלמות חומר ולצורך בשחזור מידע, חשוב, תחילה, לאתר את הסיבה: פרמוט שנעשה בטעות, התקפה של וירוסים פולשניים שגרמו לפגיעה בקבצים ולמחיקתם, פגיעה בדיסק הקשיח של המחשב וסיבות אפשרויות נוספות.

לא אחת, נזק קטן והפיך עלול לגרום, בהעדר טיפול בו, לנזק גדול ובלתי הפיך, לכן כאשר אתם נוכחים לדעת כי חומר נמחק – פנו אלינו לאלתר ואנו נעשה כל שביכולתנו לעזור לכם. לרשותנו מעבדת תיקונים, שבה מתבצע טיפול יסודי ומהיר במחשב על מנת לתקן אותו ולהשמישו בתוך הזמן הקצר ביותר.

חשוב לציין, כי לא אחת חומר עלול להיתחב למקום כל שהוא במחשב ולצורך שחזורו לא נדרשת תיקון המחשב אלא פעולה פשוטה להעלאתו מהמקום שבו הוא חבוי. כך או כך, על מנת לשלול כל תקלה חמורה, חלילה, אם וכאשר מכל סיבה שהיא מידע חשוב וחיוני לכם אינו בנמצא- אל תהססו: צרו עמנו קשר עוד היום, כאן ועכשיו.

עבור רבים המחשב אינו רק כלי עבודה חיוני מאין כמוהו אלא גם ארכיון של זיכרונות וגעגועים, מקום שהוא, לכאורה, בטוח ומוגן יותר מאשר חפצי ערך השמורים בכספת. עצם המחשבה על היתכנות היעלמותם של קבצים ממנו מעוררת חשש.

אנחנו כאן, לרשותכם ולשירותכם, על מנת לספק לכם מענה מיידי.