טכנאי מחשבים בכפר חיים

חיינו אינם חיים בלעדיו. תלותנו בו מלאה ומוחלטת. אין יום שאנחנו מעבירים ללא שימוש בו. המחשב האישי- נייח או נייד. אנחנו לא יכולים לאפשר לעצמנו אף לא יום אחד השבתה שלו לכן חשוב לנו ביותר שתהיה לנו כתובת נגישה וזמינה לתיקונו. מי שתיתן לנו מענה בשעת צרה היא חברת tech-pc solutions שמספקת את כל צרכי המחשוב שלכם. הפתרונות שלנו כוללים כל מה שקשור לתוכנות ולחומרות, להתקנת תשתיות, לעמדות עבודה, לציוד קצה, לפרמוט מחשבים, החלפת רכיבים ועוד.

תושבי כפר חיים והסביבה מוזמנים להביא את המחשבים שלהם למעבדה שלנו. אנחנו נבדוק ונאבחן את התקלה וניתן לה מענה מהיר. כך תוכלו להשתמש במחשב שלכם זמן קצר בלבד לאחר שחלה בו תקלה ולא תיאלצו להשביתו וכתוצאה מכך לשבות מעבודה.

תקלה אינה קללה

ברור כי בהעדר נגישות אל טכנאי מחשבים כל תקלה עלולה להיהפך לקללה אבל הנגישות והזמינות של שירות תיקונים, מכירה, החלפה, שדרוג וכל מה שקשור לפתרונות מחשוב הופכת גם תקלה גדולה לבעיה קטנה עבור מי שמאומנים ומיומנים בפתרון כל בעיה במחשב.

כשם שלא כל נהג הוא מכונאי כך לא כל משתמש במחשב הוא טכנאי מחשבים, לכן טבעי שרבים מאתנו תלויים בבעלי מקצוע גם בנושא זה. אנחנו מספקים ללקוחות שירות מקצועי אדיב וסבלני ונותנים להם תחושה ויסוד מוצק לביטחון כי הבעיה שלהם ניתנת לפתרון בתוך זמן קצר. ידע וניסיון רבים לימדו אותנו להידרש לכל בעיה כאל בעיה שניתנת לפתרון לאחר אבחון מדויק של הגורמים לה. זה מה שאנחנו עושים במעבדה שלנו לשביעות רצון לקוחותינו.

תושבי השרון לא חייבים לנסוע עד למרכז הארץ על מנת לקבל ליהנות מטיפול מקצועי במחשב או במערכת המחשבים שלהם. אנחנו עושים זאת על יד הבית שלהם.

לאיפיון תקלה או הזמנת טכנאי מחשבים חייגו:

054-6277464

או לחץ על האייקון למטה

טכנאי מחשבים