טכנאי מחשבים בהדר עם

לא את כל הדברים המעצבנים אפשר לפתור או להיפטר מהם, אבל כאשר המחשב נתקע- יש מה לעשות ויש מי שיעשה זאת עבורכם. חברת tech-pc solutions מציעה ומספקת שירותי מחשוב מגוונים אשר ודאי עשויים לעזור למי מכם שמשתמשים בקביעות במחשבים לכל הצרכים.

אין שום צורך לנסוע עד תל אביב כדי לתקן מחשב או לרכוש מחשב חדש, להתקין או להסיר תוכנות, לפרמט את המחשב, להתקין תשתיות מחשב ועמדות עבודה שונות. את כל אלה אנחנו מבצעים במעבדה שלנו, שבה יש לכו את כל הציוד הדרוש לשם כך.

אנחנו נגישים וזמינים עבורכם, תושבי הדר עם בפרט ועמק חפר בכלל לכל שאלה או עצה. אנחנו רגילים ואוהבים לעבוד עם אנשים, לסייע לכם ככל יכולתנו, לפתור את בעיותיהם במחשבים ולתת להם עצות שימושיות המסייעות להם בתפעול שוטף של המחשב ובמניעת תקלות שיכולות וצריכות להימנע.

פתרונות מחשוב אפקטיביים

מודעים לחשיבות מה שמכונה "גורם הזמן" אנחנו עושים כל מה שאנחנו יודעים ויכולים על מנת לטפל במחשב שלכם במהירות הגדולה ביותר וזאת מתוך הבנה כי אתם זקוקים לו תקין וכשיר לעבודה.

לקוחות רבים מהאזור מסתייעים בקביעות בשירות המקצועי שלנו. בחירתם בנו מחמיאה אבל יותר מכל היא מחייבת אותנו לצדיק אותה ולהיות ראויים לה. אנחנו לא רק אוהבים ללמוד ולהתחדש אלא מחויבים לעשות זאת, כדי לאפשר לכל לקוח לקבל את השירות המקצועי והטוב ביותר שהוא ראוי לקבלו.

אם אתם זקוקים לתשתית מחשבים ולתחזוקת רשתות ושרתים, לתיקוני מעבדה, לקניית מחשב חדש, להתקנת תוכנות (חוקיות בלבד) ו להתקנת תחנות עבודה ולאספקת ציוד מחשוב מכל סוג- אנחנו הכתובת שלכם.

התקלה שלכם היא האתגר שלנו. הפתרון – של כולנו.

לאיפיון תקלה או הזמנת טכנאי מחשבים חייגו:

054-6277464

או לחץ על האייקון למטה

טכנאי מחשבים