טכנאי מחשבים בבית יצחק

מה עושים תושבי בית יצחק שנזקקים לטכנאי מחשב? מה שעושים תושבי כל היישובים בעמק חפר ובשרון – פונים אל חברת tec-pc solutions המספקת שירותי מחשוב ותיקון כל סוגי התקלות, התקנות, שדרוגים וכל מה שמחייב מעבדה מקצועית וטכנאים מקצועיים.

אף שאנחנו צעירים וכמונו העסק שלנו, רכשנו זה מכבר ניסיון רב ועשיר- יעידו על כך לקוחותינו המסתייעים בקביעות בשירותים שלנו. אנחנו מאמינים כי ריכוז כל פתרונות מחשוב בעסק אחד מקצר, מייעל ומשכלל את הטיפול ומאפשר מתן מענה מהיר ויסודי ללקוחות.

אבחון תקלה ואפיונה מקל כמובן על פתרונה ולכן הבאת המחשב שלכם אל המעבדה מאפשרת לנו ומקלה עלינו לבצע את האבחון ולתקן את הטעון תיקון.

מה אנחנו מציעים?

  • התקנת תשתיות למחשבים וטיפול בשרתים וברשתות
  • תיקונים של כל סוגי התקלות במעבדה שלנו
  • מכירת מחשבים והתקנת תוכנות (חוקיות בלבד!)
  • אספקת ציוד והתקנת תחנות עבודה בכל מקום נדרש
  • פרמוט מחדש של מחשבים
  • מכירה של תוכנות וחומרות של יצרניות מובילות בעולם (והוספת תוכנות או הסרת תכנות קיימות)

חשוב לנו להבהיר: כל שאלה שקשורה לטיפול במחשב או לתקלה בו לגיטימית וראויה להישאל. כמי שמופקדים על טיפול במערכות מחשבים, תיקונים ושדרוגים, אנחנו יודעים עד כמה רחב הוא מגוון הבעיות ולכן מציעים מענה לכל סוגי הבעיות.

אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר באמצעות מילוי פרטיכם בטופס המקוון או בטלפון. אנחנו נגישים וזמינים עבורכם 24/7 וכמוכם יודעים עד כמה גדולה היא התלות במחשב ולכן עד כמה חשובה היא תקינותו.

אין סיבה ואין צורך לחפש טכנאי מחשב במקום אחר. כאן מוצע לכם המענה הטוב והמהיר שאתם זקוקים ומשוועים לו וכאן הוא מסופק לכם.

לאיפיון תקלה או הזמנת טכנאי מחשבים חייגו:

054-6277464

או לחץ על האייקון למטה

טכנאי מחשבים