טכנאי מחשבים בבית הלוי

מה הבעיה? תהיה אשר תהיה הבעיה – חברת tech-pc solutions תאתר אותה ותספק לכם את פתרון המחשוב הייעודי שייתן לכם מענה מיטבי ויפתור את הבעיה. חד וחלק.

מי מכם ( מי לא?!) שעובדים באופן קבוע עם מחשב או גולשים בו באתרי אינטרנט שונים וברשתות חברתיות להנאתם, ודאי יודעים עד כמה מעצבנת ומכעיסה עלולה להיות ההיתקעות במצב שבו המחשב התקוע תוקע אתכם ולא מאפשר להמשיך בעבודה או בבילוי. בדיוק על מנת לתת מענה לצורך הנואש במצב כזה הקמנו את החברה שלנו המספקת פתרונות מחשוב מגוונים.

אנחנו, שני צעירים, מכירים היטב את תחושת המצוקה וחוסר האונים שלקוחות רבים נקלעים אליה כאשר המחשב "עושה בעיות" (במירכאות ובלעדיהן), לכן אנחנו שמים דגש על איכות ועל מהירות, על מה שמתמצה בביטוי- שירות לקוחות.

פתרונות מחשוב כוללים

חברתנו מבצעת במעבדה את כל השירותים הנדרשים: התקנת תוכנות וחומרות, החלפת רכיבים, התקנת תחנות עבודה ואספקת ציוד למשתמשי קצה, פרמוט מחשבים, מכירה ועוד.

תושבי בית הלוי והסביבה לא נדרשים לנוסע למרכז הארץ על מנת לתקן את המחשב שלהם או לרכוש מחשב חדש. אנחנו הופכים עבורם את המוצרים ואת השירותים הנלווים אליהם לנגישים וזמינים.

עבור רבים הפך המחשב לחלק בלתי נפרד משגרת יומם- בעבודה ומחוץ לה. עצם המחשבה על העדר שירותים המעניקים פתרונות מחשוב עלולה לגרום לחרדות (טבעיות ומוצדקות…) בעוד עצם הידיעה על קיום עסק הנותן מענה לכל ההיבטים הקשורים במחשבים מרגיעה ונוסכת ביטחון.

השירות- אדיבה וסבלני- ניתן במהירות. אנחנו מסבירים את מהות התקלה בשפה בהירה ומובנת גם למי שאינם אנשי מקצוע בתחום המחשבים מתוך תפיסה כי לכל לקוח חשוב לדעת מה היא התקלה ועל מה הוא עתיד לשלם.

לאיפיון תקלה או הזמנת טכנאי מחשבים חייגו:

054-6277464

או לחץ על האייקון למטה

טכנאי מחשבים