טכנאי מחשבים בתל מונד

בוקר טוב תושבי תל מונד, עמק חפר והשרון. הבוקר מתחיל יום חדש ונפלא בחייכם. בעודכם מייחדים דקות יקרות בתחילתו של יום, לוגמים קפה ראשון ומרפרפים על הכותרות בעיתון (או באינטרנט) אנחנו מבקשים לבקש מכם לייחד דקות אחדות לקריאת הדברים שאנחנו מבקשים להגיד לכם. תודה על תשומת הלב.

חברת tech-pc solutions מציעה לכם מגוון פתרונות מחשוב ללקוחות עסקיים, מוסדיים ופרטיים. אנחנו פוטרים אתכם מהצורך לנסוע עד למרכז הארץ ובכך חוסכים לכם, בוודאי, זמן וכסף וטרחה ועצבים. בעסק שלנו מוצע לכם כל מה שאתם עשויים להיזקק לו בתחום המחשוב. נגישים וזמינים עבורכם, תושבי תל מונד והסביבה היקרים, אתם מוזמנים לפנות אלינו בכל עת על מנת לקבל את השירות הטוב ביותר שאתם ראויים לקבל אותו ואנחנו יודעים, מסוגלים ורוצים לספק לכם.

הפתרונות האפקטיביים שלנו

אנשים בכלל ומי מהם שתלויים במחשב בעבודתם השוטפת עלולים לחוש כאשר חלה בו תקלה כאילו חרב עליהם עולמם. הם נותרים חסרי אונים, אובדי עצות, לא יודעים את נפשם מחמת זעם ותסכול על השיבוש שמשבית אותם מעבודתם. אנחנו בחברת tech-pc solutions נותנים מענה למי שנקלעים למצב כזה, מדליקים להם את האור בקצה המנהרה, משיבים את התקווה לחייהם ומאפשרים להם להמשיך בעבודתם לאחר התיקון או התקנת התכנה והחומרה הנדרשות.

אנחנו מבצעים פרמוטים, התקנת של ציוד ועמדות עבודה, משדרגים תוכנות, מוסיפים ומסירים על פי צורך או דרישה, מנקים, דוחסים קבצים ומאפשרים לאנשים להפיק את המיטב מהמחשב או מרשת המחשבים שלהם. מי מכם שזקוקים לטכנאי מחשבים לא נדרשים לנסוע עד למרכז הארץ על מנת לקבל את השירות החיוני והדחוף, אשר ודאי מבחינתם לא סובל דיחוי. המהירות והיעילות שבהן אנחנו עובדים- לעולם לא על חשבון היסודיות!- מאפשרים לכם למצוא אצלנו את המענה הטוב ביותר.

טיפים בנושא טכנאי מחשבים בקישור למטה

http://www.midrag.co.il/tips/tip5.asp

 

לאיפיון תקלה או הזמנת טכנאי מחשבים חייגו:

054-6277464

או לחץ על האייקון למטה

טכנאי מחשבים