טכנאי מחשבים בקדימה

גם מחשב זקוק לפעמים לטיפול דחוף. גם מחשבים או אם לדייק בעליהם נזקקים לרפואת חירום אשר במסגרתה נדרש טיפול מציל חיים למחשב. אם אתם חושבים שהמושגים הרפואיים האלה הם מופרכים או מופרזים, מן הסתם לא פגשתם אנשים נואשים, אשר באמצע עבודה חשובה "הלך" להם המחשב…

אנחנו, בחברת tech-pc solutions, מציעים ומספקים מגוון פתרונות מחשוב לבעלי עסקים, למוסדות, לארגונים שונים וללקוחות פרטיים. כל צרכי המחשוב הכוללים התקנות, תיקונים, הוספת תוכנות וחומרות, שדרוג, התקנת תשתיות של רשתות ושרתים, עמדות קצה, אספקת ציוד, ייעץ לפני רכישת מחשב ומכירת מחשבים, תיקוני כל סוגי התקלות במעבדה מצוידת היטב, כל אלה מוצעים לכם על ידינו- שני אנשים צעירים שמצאו, לאושרם ולרווחתם, את הייעוד המקצועי שלהם בחיים בעיסוק המהווה גם מקור פרנסה וגם מקום שבו הם (אנחנו!) יכולים להביא לידי ביטוי את תודעת השירות המפותחת.

לוקחים אתכם צעד אחד קדימה

כל לקוח שלנו נחשב ומוערך כלקוח VIP הרשאי ליהנות מהמוצרים ומהשירותים הטובים ביותר שלנו. לקוחות רבים חוזרים, חדשים מצטרפים, והעסק הגדל בהתמדה ובהדרגה מלמד אותנו בכל יום דברים חדשים על אודות מחשבים, אנשים בכלל ועל לקוחותינו בפרט. היכולת לתת מענה לאנשים היא אחד הדברים המספקים והמשמחים ביותר כל בעלי עסק. בתחום המחשבים- על אחת כמה וכמה, וזאת בשל מרכזיותו של המחשב בחיי רבים מאתנו.

טכנאי מחשב בשרון ובעמק חפר נותן שירות מקצועי ואנושי לתושבי קדימה בפרט ולכל תושבי האזורים הנזכרים בכלל. החובה שלנו להשקיע על מאמץ בתיקון מחשבים, בשדרוגם, בניקויים ובכל פעולה שנדרשת על מנת להשיבם למצב תקין היא גם זכות גדולה, במיוחד כאשר הלקוחות שלנו יודעים להודות ולהוקיר באופן כה מחמם ומרגש כפי שעושים רבים מהם.

טיפים בנושא טכנאי מחשבים בקישור למטה

http://www.midrag.co.il/tips/tip5.asp

 

לאיפיון תקלה או הזמנת טכנאי מחשבים חייגו:

054-6277464

או לחץ על האייקון למטה

טכנאי מחשבים