טכנאי מחשבים באבן יהודה

מחפשים טכנאי מחשבים בשרון ו/או בעמק חפר? מצאתם. הוא נגיש וזמין עבורכם כאן ועכשיו. טכנאי מחברת חברת tech-pc solutions מציע ומספק את כל פתרונות המחשוב שאתם עשויים להיזקק להם: התקנות. תיקונים. ניקוי. דחיסת קבצים. שדרוגים. פרמוטים. מכירה. טיפול ברשתות ובשרתים. אספקת ציוד. הוספת תוכנות והסרתן. חומרות. ועוד ועוד.

כל מי שעובד עם מחשב ונתקע עמו מכל סיבה שהיא לא יכול לשאת את צמד המלים "סובל דיחוי". עבורו כל שעה של השבתה מעבודה היא שעה של אובדן הכנסה. לכן אנחנו משקיעים מאמצים לתקן ולהתקין את הדרוש תיקון והתקנה ללא דיחוי מתוך הבנה את חשיבות הזמן לגבי הלקוחות ו- האמת?- גם לגבינו.

זה הכול בשבילכם- הלקוחות

אנו בחברת tech-pc solutions נשמח לשרת אתכם תושבי אבן יהודה והסביבה ולאפשר לכם ליהנות משירות מקצועי ללא תחרות.
השירותים שאנחנו מציעים לכם:

  • התקנת תשתיות מחשבים, טיפול ברשתות ובשרתים
  • תיקוני מחשבים במעבדה שלנו
  • מכירת מחשבים (לאחר אפיון צרכים והגדרתם) והתקנת תוכנות חוקיות בלבד
  • אספקת ציוד והתקנת תחנות עבודה
  • פרמוט מחשבים
  • מכירת תוכנות וחומרות של היצרניות המובילות בעולם

לא אחת, כאשר לקוחות מבוהלים חשים וחושבים כי התקלה במחשב שלהם אינה ניתנת לתיקון, הם נוכחים לדעת, מופתעים, כי התקלה בהחלט פתירה. אמנם מלות התודה וההוקרה מחממות ומחמיאות אבל אנחנו לא מבצעים את עבודתנו במסירות וברצינות על מנת לזכות בשבחים אלא כדי לתת לקוחותינו מענה מהיר שיאפשר לכם להמשיך לעבוד עם המחשב וליהנות ממנו.

נשמח להשיב על כל שאלה ולספק לכם מידע וייעוץ ככל שיידרשו. אתם מוזמנים למלא את פרטיכם בטופס המקוון או לצלצל אלינו בכל עת. כי- בינינו – מי ומה אנחנו בלעדיכם, לקוחות יקרים?

טיפים בנושא טכנאי מחשבים בקישור למטה

http://www.midrag.co.il/tips/tip5.asp

 

לאיפיון תקלה או הזמנת טכנאי מחשבים חייגו:

054-6277464

או לחץ על האייקון למטה

Call-us