טכנאי מחשבים באזור השרון

tech-pc solutions מספקים שירות טכנאי מחשבים בכל איזור השרון מציעים לכם, לקוחות פרטיים ועסקיים, קטנים ובינוניים (SMB), פתרונות מחשוב מתקדמים לפי צורך או דרישה.

אנחנו מתקינים תשתיות מחשוב שרתים ורשתות מחשבים ומעניקים גם, כמובן, כל טיפול נדרש במחשבים בודדים.

במחיר תחרותי ואטרקטיבי אתם זוכים בשירות מקצועי. פנייתכם תיענה בתוך הזמן הקצר ביותר האפשרי. לא תיאלצו להמתין ימים ארוכים.

אתם מוזמנים לרכוש אצלנו מחשבים, תוכנות, חומרות, תחנות קצה וליהנות משירותי מעבדה, התקנה, תיקונים ופרמוט. אצלנו תמצאו כל מה שאתם עשויים להיזקק לו בכל עת. כמו כן אנחנו מיומנים מאוד בביצוע טיפולים תקופתיים במחשבים, ברשתות ובמחשבים, על מנת לוודא כי הם יפעלו בעצמה, בתפוקה ובקצב הנדרש והמצופה.

שירותי מחשוב באיזור השרון – מה עושים עם הידיעה כי זמן שווה כסף?

כספקי שירות אנחנו יודעים כי משמעות הידיעה הזו היא כי מוטלת עלינו החובה (והציפייה מאתנו) לחסוך לכם, הלקוחות, זמן וכסף. לשם כך אנחנו משקיעים כל מאמץ אפשרי וכל משאב נדרש על מנת לספק לכם פתרונות מחשוב טובים במחירים נוחים ובתוך זמן קצר.

אחד (מרבים) השירותים שאנחנו מציעים ומספקים הוא תמיכה טכנית באמצעות שליטה מרחוק על המחשב שלכם. הודות ליכולת זו אנחנו חוסכים זמן ויכולים לפתור תקלות שונות במחשב ובמקרים רבים ניתן גם לתחזק באופן זה את המחשב ואף להתקין בו תוכנות. מן הסתם יהיה לכם מה לעשות בזמן שייחסך ויתפנה לכם בשל התמיכה מרחוק, המייתרת את הצורך להביא את המחשב למעבדה או בהגעת טכנאי מחשבים מאיזור השרון לביתכם.

טכנאי מקצועי ומוסמך, בקיא ומיומן בכל תחומי המחשב, מציע לכם, לקוחות יקרים, קיימים ופוטנציאליים, את השירות הטוב ביותר שאתם עשויים לייחל לו, במיוחד כאשר תקלה כל שהיא במחשב משביתה אותו ואתכם וגורמת תחושה של כעס, תסכול ואין אונים.

אנחנו כאן לשירותכם!

טיפים בנושא טכנאי מחשבים בקישור למטה

http://www.midrag.co.il/tips/tip5.asp

 

לאיפיון תקלה או הזמנת טכנאי מחשבים חייגו:

054-6277464

או לחץ על האייקון למטה

Call-us